החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

מכשירי כושר לאימון ביתי קליל, מהיר וכיפי (כן, גם למי שלא אוהב ספורט)

מאז פרוץ מגפת הקורונה נרשם זינוק בגובה של עשרות אחוזים בהזמנה של ציוד ספורט ביתי. למעשה, סגירת מכוני הכושר והסטודיו הובילו אלפי ישראלים להתאמן בבית. המגמה של רכישת מכשירי כושר ביתי היא לא מגמה חדשה אלא חלק בלתי נפרד מהבנה כי ניתן ואף רצוי לשמור על שגרה ספורטיבית ובריאה, ללא צורך ביציאה מהבית. אם אתם מגדירים את עצמכם כ"בטטות כורסא" ומבטלים אימונים באופן קבוע, זה הזמן להכיר את המכשירים שיאפשרו לכם ליצור אימון ספורטיבי קליל, מהיר וכיפי. מוכנים? הכינו את נעלי הספורט, אנחנו יוצאים לדרך.

סטפר

סטפר הוא מכשיר אימון המדמה הליכה על מדרגות, ומאפשר ליצור שגרה ספורטיבית המשלבת אירובי לצד חיטוב הגוף. סטפר הוא אופציה מעולה שרוב האנשים יוכלו להתחבר אליה, מאחר והוא מתאים לרוב האוכלוסייה וניתן להתאים את דרגת הקושי בהתאם למצב הבריאותי, כל זאת מתוך מטרה למנוע עומס יתר. גם מי שלא אוהב ספורט יכול מאוד להתחבר למכשיר הזה מאחר והוא קומפקטי, ניתן לאחסון בכל מקום וכן מאפשר ליצור תמהיל חיטוב ואירובי מעולה, מבלי לצאת מהבית.

דלגית

אימון באמצעות דלגית הוא אימון מצוין בעבור מתאמנים שרוצים לשפר סיבולת לב ריאה, ללא צורך ביציאה מהבית. כל מה שצריך לעשות הוא ללבוש בגדי ספורט, לשים מוזיקה ברקע ולהתחיל לקפוץ. מומלץ לבצע את האימון הזה לפחות שלוש פעמים בשבוע, כאשר מספיק להתאמן במשך 20 דק' בשביל להגיע לתוצאות מעולות. אם אתם גרים בעיר תל אביב, תוכלו בהחלט לשלב את האימון הקצר אך האפקטיבי בשגרת החיים, ומיד לאחר מכן להמשיך בסדר היום לטובת ניצול מיטבי של שעות הפנאי בעיר ללא הפסקה.

 

 

הליכון

למרות שרבים נוטים  לראות בהליכון כעוד סוג של מתלה בגדים בבית, מדובר במכשיר כושר מעולה שיכול להכניס אתכם לתהליך חיטוב הגוף, מבלי לצאת מהבית. בשביל ליצור שגרה ספורטיבית מהנה וכיפית, מומלץ לבצע את האימון באמצעות הליכון כאשר אתם נעזרים באפליקציות שיכולות לסייע לכם לשפר את תמהיל האימון. כאן תוכלו למצוא סקירה של אפליקציות מעולות שתוכלו לקחת איתכם לריצה או הליכה על הליכון, ובכך להוביל ליצירה של אימון מוצלח בבית.

משקולת

אימון כוח הוא אימון כושר שאפשר לבצע בבית, כאשר היום ניתן לבצע רכישה של משקולות במשקלים קטנים עד גבוהים בעלות כספית אטרקטיבית, ועם שימת דגש על יכולת לבצע את האימון באופן עצמאי. תוכלו למצוא ברחבי הרשת מאות תרגילים שאפשר לבצע בבית, ובכך להוביל ליצירה של אימון כוח שאותן ניתן לבצע בזמנכם הפנוי, אפילו אימון של 10 דקות ביום יכול לעשות את ההבדל ולתרום לפיתוח מסת השריר וחיזוק, שיפור הריכוז ואפילו לתרום לתחושת המסוגלות שלכם.

צלחת סיבובית

צלחת סיבובית היא צלחת שמפשרת לבצע תרגילים בעצימות נמוכה, תוך עבודה על קבוצה של שרירים באזור החזה, בטן ואפילו הגב. העלות הנוחה של הצלחת כמו גם האפשרות ליצור מגוון רחב של תרגילים לכל הרמות היא זו שהופכת אותה לאביזר כושר מעולה בעבור אנשים שלא אוהבים להתאמן, אך במקביל רוצים ליצור שגרה ספורטיבית מהנה ואפקטיבית.

לסיכום

רכישה של אביזרי כושר באמצעות חברה מקצועית כמו מגה ספורט מהווה הזדמנות מעולה ליצור שגרה ספורטיבית, מבלי לצאת מהבית. הגיע הזמן להפסיק עם התירוצים, ללבוש את בגדי הספורט שלכם ולהתחיל להתאמן בבית או אפילו בפארק או בים הסמוך למקום המגורים, כל זאת מתוך מטרה לנצל את הנגישות למכשירים לטובת יצירת איכות חיים משופרת, ללא צורך בהרשמה למכון כושר או סטודיו אימונים.

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות