החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

מתערוכות ועד חיי לילה: מה עושים בשעות הפנאי בתל אביב

תל אביב היא אחת מהערים השוקקות ביותר בעולם הנחשבת עיר תוססת וצעירה שיש בה את המסעדות ובתי הקפה הטובים ביותר. היא מכילה גלריות אומנות יפות, אומנות רחוב, הופעות חינם, חנויות מעצבים, חופי ים… ואת כל מה שטוב. אם אתם נמצאים בעיר – בין אם הגעתם לביקור עד למגורים – כדאי שתדעו מה אפשר לעשות בתל אביב בשעות הפנאי. הנה מספר הצעות:

כדורעף בחוף הים

בשנים האחרונות ישנה תופעה נעימה וחדשה בחופי הים של תל אביב. על החופים אשר נוקו בקפידה: נפרסו עשרות רשתות כדורעף ונתחמו מגרשי כדורעף שנועדו למשחק של כל מי שמגיע לחוף. במקום אפשר לשכור כדורים למשחק ולהתחיל ללמוד כיצד משחקים במשחק כיפי, מחטב ששומר על כושר גופני ומתאים בעיקר לפעילות על חול רך. מדובר גם בדרך נפלאה להכיר אנשים חדשים ולהנות מכל מה שיש לחופים של תל אביב להציע.

מתערוכות ועד חיי לילה: מה עושים בשעות הפנאי בתל אביב

נסיעה נעימה באופניים

תל אביב היא עיר האופניים של ישראל בשל היותה מישורית ובעלת נתיבים רבים שנועדו לרוכבי אופניים. בתל אביב אפשר לשכור אופניים לפי שעה ולהתחיל לנסוע מנקודה אחת לשנייה. הנסיעה מספקת פעילות כיפית וגם דרך נהדרת להגעה מנקודה אחת לשנייה בעיר, ללא פקקים. כין היתר ניתן לשכור כלי רכב נוספים ביניהם קורקינט חשמלי, כאשר אפשר למצוא בכול מקום נקודה מסודרת להחזרת אופניים או קורקינט.

סיבוב גלריות

בתל אביב תמצאו מגוון רחב של גלריות אומנות הפרוסות לכל אורך העיר, החל מיפו והנמל עד רחוב דיזינגוף צפונה. הגלריות המוכרות של העיר מציעות מבט אל אומנות חזותית, פיסול, צילום, ציורים ואפילו אומנות דינאמית של פסלי רחוב ומיצגים, חלקם אפילו אנושיים. סיור בגלריות יספק לכם יום שכולו תרבות והכרות עם מבט ייחודי של אמנים על העיר, אנושות, היסטוריה וזיכרונות.

"כל מה שאני עושה, זה לשבת בבתי קפה"

האם חשבתם שאפשר לעסוק בבילוי בתל אביב מבלי לציין את בתי הקפה של העיר? תל אביב ידועה בבתי הקפה השוקקים שלה. בתי הקפה מציעים ארוחות בוקר וצוהריים, ארוחות ערב וסתם קפה קטן עם מאפה ליד. ישיבה בתל אביב בבית קפה (גם לבד) תהיה חוויה אטרקטיבית המציעה שקט נפשי, הרגשה של חופש ומבט כללי על העיר כאשר השולחן פונה אל הרחוב ומציע מבט אל האנשים הצבעוניים והמעניינים ביותר בישראל.

התנדבות

אם אתם תושבים של העיר תוכלו למלא את הזמן בפעילות התנדבותית. בילוי יום עם קשישים או ניצולי שואה, התנדבות בעמותות המסייעות לילדים או אנשים במצוקה, סיוע בימי אימוץ של כלבים ללא בית ושאר פעילויות – כולן ימלאו את ליבכם וכמה שעות טובות של נתינה והרגשה נפלאה שאין שניה לה.

אז זה הזמן לצאת אל פעילות כיפית בתל אביב!

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות