החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

מחפשים כירופרקט בתל אביב? הכירו את מרכז רפאל לרפואה משלימה

הרפואה המשלימה הפכה לטרנד פופולרי בשנים האחרונות, שכן היא מציעה גישה טבעית והוליסטית לטיפול שיכול לסייע למגוון רחב של אנשים באוכלוסייה. רפואה משלימה מתייחסת למגוון טיפולים ופרקטיות רפואיות לא קונבנציונליות לצד הרפואה המסורתית לקידום בריאות ורווחה. זה כולל טיפולים כמו דיקור סיני, כירופרקטיקה, הומאופתיה, נטורופתיה וכן שימוש בצמחי מרפא, כאשר אחד מהמרכזים המובילים בישראל בתחום הוא מרכז רפאל. אם אתם מחפשים כירופקרט מוביל וכן מענה הוליסטי שנועד לסייע לכם או לבני המשפחה להתמודד עם מצב פיזי או רגשי, זה הזמן להכיר את מרכז רפאל.

מרכז רפאל לרפואה משלימה – כל מה שצריך לדעת

מרכז רפאל לרפואה משלימה הוא מכון ותיק בעל ניסיון של מעל ל-35 שנים בתחום. מדובר במרכז מוביל אשר הצליח לטפל בהצלחה מלמעלה מ-11,000 מטופלים ברבות השנים, כאשר מי שמנהל את המרכז הוא ד"ר רפאל פרטר. ד"ר רפאל פרטר הוא כירופרקט בתל אביב ובעל מוניטין עולמי המתמחה בתחום של מערכת העצבים והגוף וכן עמוד השדרה. הייחודיות של המרכז אותו הוא הקים ומנהל נובע בשל שיטת אבחון ייחודית המתבצעת באמצעות סריקת מערכות כללית, אבחון של  שורש הבעיה ובנייה של תוכנית טיפולים פרטנית, מתוך מטרה לזהות את מקור הכאב, ובהתאם לכך לבנות תוכנית אשר נועדה להתאים באופן מדויק את הטיפולים המתבצעים על ידי ד"ר פרטר וכן צוות גדול של מטפלים בעלי שם עולמי בתחום. משך הפגישה הוא כ-45 דק' ובמסגרתו לא רק תעברו בדיקה מקיפה, אלא גם תוכלו לגלות את המקור של הכאב, מתוך מטרה לטפל ולהקל באופן משמעותי על איכות החיים.

טיפול הוליסטי המתבצע במסגרת של מגוון טיפולים

עולם הרפואה המשלימה הפך לחלק בלתי נפרד משגרת החיים של מיליוני בני אדם בכל רחבי העולם, מתוך הבנה כי מדובר בטכניקת טיפול שנועדה לא רק לטפל באופן נקודתי בתסמינים, אלא גם להפחית את התלות בזריקות או בטיפולים הכרוכים בנטילה של משככי כאבים. ההבנה כי רבים מתמודדים עם בעיה שרק הולכת ומחמירה הובילה את ד"ר פרטר להקים את המרכז אשר לא פוחד להסתכל למציאות ישר בעיניים, וזאת באמצעות שורה של טיפולים שנועדו לסייע למגוון רחב של מצבים – כאבי גב, מיגרנות, פציעות ספורט, קשיי שינה, דלקות באוזניים, טיפול בחרדה, תמיכה בהיריון ועוד. שיטת רפאל פותחה בהתבסס על ניסיון של אלפי מקרים, כאשר השילוב בין אבחון וכן תוכנית אישית רב-תחומית היא זו שמצליחה להפוך את המרכז למוביל בתחומו ומוערך מאוד גם בקרב המטופלים וגם בקרב רופאים ומטפלים שרואים בשיטת הטיפול הזו כאלמנט משלים לרפואה הקונבנציונלית. עם ידע וניסיון כמו גם מענה אישי שאותו מקבל כל מטופל, במסירות ותוך שימת דגש על יחס אישי.

 

 

מגוון של שיטות טיפול

המומחית של מרכז רפאל לרפואה משלימה הוא למצוא את שורש הבעיה, ולטפל בכאב אחת ולתמיד. הנחת המוצא היא כי אפשר לקדם את הריפוי באמצעות מנגנון טבעי של כוח התחדשות שיכול לעורר את הגוף לטובת חזרנו ליכולתו הטבעית, וזאת באמצעות שילוב של טכניקות טיפול כמו דיקור, יוגה, נטורופתיה, עיסוי של רקמות עדינות, תרגול יוגה לצד שיאצו וטוואינה.

לסיכום

החלטה לגבי קבלת טיפול אלטרנטיבי צריכה להתבצע רק לאחר איתור של מרכז המתמחה בתחום. מרכז רפאל הוא מרכז מוביל ובעל ניסיון של מעל ל-30 שנה בתחום, כאשר באתר הרשמי תוכלו לקבל מידע מפורט אודות טכניקות הטיפול ואף לקבוע פגישת ייעוץ, ללא עלות.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות