החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

נוגד חמצון מעולה ומסייע לטיפול בדיכאון: כל מה שצריך לדעת על זעפרן

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה שבמסגרתה יותר ויותר גברים ונשים מחליטים לשלב באורח החיים גם תוספי תזונה, כאשר אחד מתוספי התזונה הנמכרים והמסקרנים ביותר הוא תוסף תזונה זעפרן. למעשה, זעפרן הוא תבלין שנחשב מזה שנים רבות לתבלין יוקרתי ומבוקש מאוד, כאשר מחירו הוא גבוה ועשוי להגיע גם לאלפי דולרים. הסיבה לכך נובעת בעקבות תהליך של מיצוי הצמח באמצעות עבודת יד עדינה מאוד, כאשר לאורך השנים מחקרים שנערכו בתחום מצאו כי מעבר להיותו תבלין מצוין, הוא גם עשוי לסייע למגוון רחב של מצבים – החל מטיפול משלים בדיכאון ועד שימור התפקוד המוחי. אם גם אתם מתעניינים ורוצים לבצע רכישה, להלן כל מה שצריך לדעת אודות הזעפרן.

זעפרן – תבלין יוקרתי ומבוקש בכל רחבי העולם

זעפרן הוא למעשה תבלין המופק מהצלקת של צמח הכורכום. מוצאו של הזעפרן הוא בצפון הודו, אולם גם במערב אירופה כמו גם ארצות ערב ניתן למצוא את התבלין כאשר הוא בתצורה של אבקה. אפשר לקרוא בהרחבה על זעפרן באתר ויטה פלוס, ובכך להצטרף לאלפי הישראלים שכבר עכשיו רכשו את התוסף שזוכה לביקוש אדיר, ולא בכדי.

הסיבה לכך נובעת מתוך פיתוח מדעי שנועד למצות את הצמח ובייחוד את הרכיב הפעיל שלו בשם ספראנל, לטובת יצירה של מוצר בדמות תוסף תזונה זעפרן אשר נועד לסייע גם למגוון רחב של בעיות בריאותיות ואפילו נפשיות, כמו דיכאון. אין מדובר בתרופת קסם שיכולה להעלים מחלות או מצבים רגשיים מורכבים, אלא בתוסף טבעי שנועד להוביל ליצירה של טיפול תומך. יותר ויותר מבוגרים שומעים על תוסף זה בזכות מחקרים כמו גם דיווחים של מבוגרים אשר סיפרו כי הנטילה של התוסף הובילה ליצירה של איכות חיים משופרת, וזאת בשל הסגולות המיוחסות לתבלין הזה.

 

 

מהן הסגולות של הזעפרן?

בין הסגולות המיוחסות לזעפרן ניתן למצוא בין היתר טיפול במצב של אין אונות, שיפור התפקוד המוחי, הגברת תחושת השובע לצד הפחתת התיאבון. מעבר לכך, לנטילה של התוסף הזה באופן קבוע עשוי להיות גם השפעה על מצבים נפשיים כמו למשל חרדה מוגברת או דיכאון, בשל החומר הפעיל המצוי בזעפרן ואשר עשוי לסייע לטובת העלאת הדופמין כמו גם הסרוטונין במוח. מעבר לכך, נמצא כי תרכובת הצמחים המצויה בזעפרן היא בעלת נוגדי חמצון גבוהים אשר מגנים על התאים מפני רדיקליים חופשיים ובהתאם לכך עשויות לסייע לטובת שיפור מצב הרוח, יכולות הזיכרון וכן הגנה על המוח. הסגולות הללו אומנם לא הוכחו באופן חד משמעי על ידי עולם הרפואה, אולם לאור התגובות המצוינות לו התוסף זוכה, ניתן בהחלט לומר כי מדובר בהזדמנות מצוינת ליצור איכות חיים משופרת – וזאת בהתאם לרכישה של תוסף איכותי המאושר לשימוש על ידי משרד החינוך.

למי התוסף מומלץ?

תוסף תזונה זעפרן מומלץ הן לגברים והן  לנשים אשר רוצים ליצור אורח חיים בריא, וזאת על ידי שילוב של תוספי תזונה כמו תוסף תזונה זעפרן. מדובר בתוסף פורץ דרך הן בשל היכולת למצות את הרכיבים הפעילים של צמח הכורכום אבל גם בזכות הסגולות הרפואיות המיוחסות לו, הן בהיבט הגופני אבל לא פחות מכך גם בהיבט הנפשי. כאשר מבצעים רכישה צריך לשים לב כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה, וזאת על ידי איתור של חברה מקצועית המשווקת את המוצר בהתאם להוראות של משרד הבריאות.

לסיכום

זעפרן הוא תבלין המיוחסות לו סגולות בריאותיות עוצמתיות ונוגדות דלקתיים. רכישה של תוסף תזונה זה הוא בעל חשיבות גדולה גם מבחינה קוסמטית, ועל כן מדובר בהזדמנות מעולה להשקיע את הכסף בחוכמה, וזאת על ידי רכישה של תוסף זעפרן.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות