החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

תנו למומחים של חכם משכנתאות להסביר! מה זה איחוד הלוואות והאם הפעולה כדאית?

הלוואה היא אחת מההצעות היותר מפתות ובו זמנית רעילות. אנשים מתרגלים לחיות מהלוואה להלוואה. לוקחים הלוואה כדי לצאת לחופשה ועוד אחת כדי להחזיר את הקודמת. לוקחים אחת כדי לחתן את הילד ועוד אחת כדי לממן רכב שני למשפחה. לוקחים הלוואה כדי לאפס את העובר ושב ועוד אחת כדי להגדיל את המרפסת. התחושה היא שאם מקבלים הלוואה הכול טוב, מקסימום נעזרים בהלוואה נוספת. עם זאת, מדובר בכלוב מזהב. מבלי ששמים לב החובות מתעצמים, ההחזרים מעיקים והריביות נוגסות בצורה משמעותית בהכנסה. מה אם כן עושים? מוחקים את סך ההלוואות הפעילות ובמקומן לוקחים אך ורק הלוואה אחת. מהו אם כן ההיגיון הפיננסי שמאחורי איחוד הלוואות? כל התשובות בנושא מחכות לכם כאן!

מהו היתרון הגדול שאיחוד הלוואות יודע להציע?

מי שאינו בקיא בתחום, עשוי לחשוב שאיחוד הלוואות נועד אך ורק כדי להעניק תנאי החזר זהים עבור סך ההלוואות, וזאת כדי שיהיה יותר קל לעקוב אחר סך המשתנים. משתנים כגון ריביות, פריסת החזרים ומועדי תשלום. עם זאת, מחזור משכנתאות מעניק הרבה יותר מאשר יכולת מעקב ושקט נפשי. מי שפונה לנצל את השירות באמצעות  חכם משכנתאות, מגלה שקיים ערך מוסף משמעותי. איחוד הלוואות מאפשר להקטין בצורה ניכרת את סך הריביות של ההלוואות האחרות, וזוהי פעולה שבכוחה למזער באופן מהותי את ההחזר החודשי. 

מהו סוד הקסם?

הכול נשמע טוב. גם אתם הייתם שמחים למחוק את סך ההלוואות הקיימות ובמקומן לקחת הלוואה אחת שמציעה תנאים הרבה יותר כלכליים? ובכן הגיע הזמן לענות על השאלה שככול הנראה מעסיקה אותכם כעת – כיצד כל זאת אפשרי? ובכן כמובן שאף בנק או גוף הלוואה חוץ בנקאי לא ממהר להמר או להפסיד. כיצד אם כן הדברים פועלים? ובכן מי שפונה אל חברת חכם משכנתאות מגלה שנדרשים להציב את הנכס הפרטי בתור בטוחה, הוא זה שמאפשר להשיג הלוואה עד לגובה של 70% מערך הנכס.  אם כן האם מסכנים את שלום הנכס? ובכן יועצי החברה מקפידים לבנות עבור כל לקוח תוכנית החזרים מותאמת אישית, וזאת מתוך מטרה להבטיח שהנכס לא ייפגע ואילו אתם תזכו להיפטר מסך ההלוואות, ובמקביל תעמדו בצורה נוחה בהתחייבות החדשה.

 

 

למה דרך חברת חכם משכנתאות?

כיום יש לא מעט גופים שיודעים להעניק שירות איחוד הלוואות. למה אם כן רבים נעזרים בחברת חכם משכנתאות? ובכן עידו עוז, מנכ"ל החברה, צירף אליו יועצים סופר מקצועיים, ובמקביל מקפיד לוודא שכל יועץ רואה בשירות שליחות אישית, וזאת מתוך מטרה לסייע לכמה שיותר אנשים. מעבר לכך, חכם משכנתאות מחזיקה לא רק בניסיון עשיר בנישה, אלא גם בקשרים חשובים עם שלל בנקים, סניפים וגופים חוץ בנקאיים. באופן שכזה החברה יודעת במה מתמחה כל סניף, כיצד ניתן להתמקח לטובת הטבת התנאים וכיצד נכון להציג את הנתונים השונים.

רוצים לצאת לדרך אך חוששים?

לא פעם אנשים מונעים מעצמם לצמוח רק כיוון שהפעולות חדשות ולא מוכרות. כאן המקום לציין שלא רק מדובר בהטבה משמעותית של סך התנאים, אלא גם ישנה ערובה. חכם משכנתאות מתחייבת לא לגבות שכר טרחה, אלא אם כן היא מצליחה להוביל למטרה הרצויה. אלא אם כן היא מצליחה למחוק את סך ההלוואות הקיימות ובמקביל להעניק הלוואה חדשה שמטיבה בצורה ניכרת את סך התנאים. מה אם כן יש לכם להפסיד? רק להרוויח – נצלו זאת!

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות