החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

5 סיבות מדוע כדאי להשתמש במשאבות חלב

משאבות חלב נחשבות לאחד מהפיתוחים החשובים ביותר בעולם המודרני, וזאת בשל היכולת לאפשר לנשים לאחר לידה להניק את התינוק בצורה מלאה ותוך שימת דגש על נוחות בזמן השאיבה. אם בדיוק ילדתן ואתן מתלבטות האם כדאי לרכוש, להלן חמש סיבות מרכזיות מדוע כדאי כבר עכשיו להשתמש במשאבת חלב.

נוחות

בעבור נשים מניקות, לא פעם נוצר מצב שבו התינוק לא מצליח להיצמד לפטמה. בשביל להגביר את התפוקה של קצב ייצור החלב ואף לעודד ייצור, אפשר ואף רצוי להיעזר במשאבה. החדשות הטובות הן שאם עד לפני מספר שנים נדרש היה להגיע באופן פיזי לחנות בשביל לבצע רכישה, כיום תוכלו למצוא משאבות חלב באתר DYN Store ובכך להוביל להשקעה כספית אשר תוביל בסופו של דבר לנוחות הן בזמן השאיבה והן לטובת האכלה רציפה של התינוק.

גמישות

לאחר תקופת חופשת הלידה נשים רבות בוחרות או צריכות לחזור לשגרת העבודה. בשביל להמשיך את שגרת ההנקה המומלצת לתינוקות, אפשר להיעזר במשאבה לטובת שאיבה של חלב והקפאה שלו, כל זאת מתוך מטרה לאפשר לתינוק שלכן לקבל את המזון הטוב והאיכותי ביותר, ללא תלות פיזית בהנקה פיזית אלא דרך האכלה מבקבוק.

 

 

הגדלת כמות החלב

מצב שבו נגרם נזק לפטמה בעקבות הנקה הוא מצב שכיח שמשפיע מאוד על היכולת להניק את התינוק. אם אתן סובלות מפצעים בפטמות וחשות כי כמות החלב הולכת ופוחתת, כדאי מאוד להשתמש במשאבת חלב אשר יכולה לעודד את קצב ייצור החלב בעקבות פעולת היניקה העדינה שנוצרת בעקבות גירוי עדין של המשאבה החשמלית או הידנית.

הנקה מכל מקום

ניתן להשתמש במשאבת חלב בכל מקום, כאשר משאבות החלב החשמליות אינן מפעילות רעש רב ועל כן ניתן לבצע את ההנקה מכל מקום – החל ממקומות ציבוריים ועד שאיבה המתבצעת בתוך מקום העבודה. רכישה של משאבה מהווה דרך מצוינת להמשיך את שגרת ההנקה ואף ליצור תהליך שבו התינוק מקבל את המזון לו הוא זקוק להתפתחות תקינה באופן מלא וללא צורך בתלות פיזית, בשל היכולת לשאוב את החלב ולהאכיל אותו באמצעות בקבוק בכל מקום שבו תהיו – כולל מעבר לים.

תרומה של חלב

לא מעט נשים לא מצליחות להניק את התינוק, בעקבות מחסור של חלב או קשיים בתהליך ההנקה. לנשים אחרי לידה שלהן כמויות גבוהות של חלב יש את האפשרות לתרום את החלב לתינוקות, כאשר שימוש במשאבה יכול לסייע לטובת עידוד קצב הוצאת החלב ובהתאם לכך גם תרומה שלו בעבור תינוקות רכים בשנים הזקוקים לחלב אם. בשנים האחרונות גם קופות החולים מאפשרות לנשים מניקות לספק את החלב שלהן לנשים אחרות כאשר הוא במצב מוקפא, וזאת דרך בנק של חלב. הצטרפות לקבוצות ברשתות החברתיות של נשים ותינוקות תאפשר לכן לספק חלב ובכך להוביל ליצירה של מערך תמיכה קהילתי, נשים למען נשים.

לסיכום

רכישה של משאבת חלב מהווה פתרון אידיאלי בעבור נשים מניקות שרוצות להמשיך את תהליך ההנקה, וזאת מתוך מטרה לספק לתינוק את המזון שנמצא בשורה של מחקרים כטוב והאיכותי ביותר. דרך האתר של דין סטור תוכלו לבצע רכישה של משאבות חדשניות מהמותגים המובילים בעולם, בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על משלוח מהיר עד הבית. על מנת לבצע רכישה של משאבה איכותיות, חשוב קודם כל לחשוב על הצרכים הנדרשים – החל מתדירות ההנקה ועד נוחות השימוש, כל זאת מתוך מטרה להבטיח כי השאיבה מתבצעת באופן נוח, מהיר ויעיל.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות