החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

טסים עם כל המשפחה? אל תשכחו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל!

מתכננים לטוס עם כל בני המשפחה לחופשה משפחתית מעבר לים? רגע אחרי שהזמנתם את הטיסה, חדרים במלון, ארזתם את המזוודה ולקחתם את הדרכון, אל תשכחו לרכוש ביטוח נסיעות. מדובר בכיסוי חיוני אשר נועד לספק לכם הגנה מפני מגוון רחב של תרחישים שעלולים להתרחש במהלך הנסיעה, ואפילו עוד לפני העלייה לטיסה. מדוע כדאי לרכוש כיסוי ומה חשוב לדעת רגע לפני הרכישה? כל הפרטים בסקירה הבאה.

ביטוח נסיעות לחו"ל – כל מה שצריך לדעת

חופשה משפחתית מעבר לים זכורה לרבים כחוויה נעימה ובעלת ערך מוסף, אולם לעיתים במהלך השהייה מחוץ לגבולות הארץ יש אירועים אשר פוגמים באופן משמעותי ביכולת למצות את הטיול, הן בעקבות אירוע רפואי או מקרה כמו למשל אובדן של מזוודה. לכן, ראוי להיערך בהתאם ולרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. הבסיס של הביטוח הזה הוא להעניק הגנה כלכלית  המאפשרת למבוטחים לקבל מימון בעקבות בדיקה או אשפוז במוסד רפואי מעבר לים, כאשר מרבית חברות הביטוח מעניקות גם פתרון במקרים של צורך בחיפוש ובחילוץ, לצד פיצוי למקרה שנגרם נזק לגוף או לרכוש של אדם אחר. מידע חשוב בנושא מהווה הזדמנות בעבורכם להעמיק את הידע שלכם בתחום הביטוח, כחלק מהבנה כי מדובר בכיסוי ביטוח חיוני בעבור כל משפחה אשר עתידה לטוס לטיול מעבר לים.

למה חשוב להתייחס כאשר רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל?

בעת רכישה של ביטוח נסיעות צריך לקחת בחשבון מספר אלמנטים. ראשית, אם אתם או הילדים סובלים ממחלה או רקע בריאותי, יש צורך בהתאמת הביטוח על מנת שאם חלילה במהלך הנסיעה תסבלו מסיבוך רפואי או תצטרכו לקבל טיפול, תקבלו במסגרת הביטוח הגנה מלאה. נקודה נוספת שחובה עליכם להתייחס היא אופי הפעילות שלכם בחופשה – אם אתם מתכוונים לעשות פעילות אקסטרים כמו למשל סקי  או פעילות אחרת שנחשבת כפעילות אקסטרים, תצטרכו לבדוק את הרכיב של ביטוח תאונות אישיות שיעניק לכם ולמשפחתכם פיצוי בגין פציעה, החל מאשפוז ועד הוצאות רפואיות בעקבות רכישה של תרופות או ציוד רפואי. אלמנט נוסף כולל את המזוודות שלכם, כאשר מומלץ לרכוש הרחבה שתעניק לכם פיצוי על כל מזוודה שאיחרה או נאבדה, בייחוד לאור ההתנהלות שמובילה לאובדן של מזוודות, בין אם כאן בישראל או בדרך למדינת היעד. לצד זה, רצוי לבטח את הציוד, וכן כדאי גם לבדוק אם הביטוח כולל כיסוי לביטול או לביטול או קיצור של החופשה.

 

 

השוואת מחירים – חלק מהותי בתהליך הרכישה

רכישה של ביטוח נסיעות לחו"ל מהווה חלק בלתי נפרד מההתארגנות לקראת טיסה. לפני שאתם רוכשים את הביטוח, מומלץ לבצע סקר השוואת מחירים וכן לבחון היטב את תנאי הפוליסה, מתוך מטרה להתאים אותה לצרכים הנדרשים שלכם, ותוך שימת דגש על אלמנטים ייחודים בפוליסה ,כמו למשל החרגה בעקבות הידבקות בנגיף הקורונה, ביטוח לציוד אלקטרוני כמו למשל מחשבים או טאבלטים שלכם או של הילדים, ובכך להשקיע בחוכמה בעקבות רכישה של פוליסה המספקת לכם את התשתית והביטחון לדעת כי כל אירוע שעשוי להתרחש, יקבל את המענה מצד חברת הביטוח.

לסיכום

לפני שאתם טסים לחו"ל ורגע לפני שאתם עולים לטיסה, חשוב לרכוש ביטוח נסיעות בהתאמה אישית. חברות הביטוח מציעות שלל פוליסות שיכולות להתאים באופן מושלם לצרכים הנדרשים שלכם ושל בני המשפחה, ועל כן אל תשכחו להשלים את התהליך, ובכך לטוס בראש שקט ובידיעה ברורה כי אתם מקבלים מענה, על כל צרה שלא תתרחש.

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות