החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

שער ידני או חשמלי? לבית שלכם, רק שערים חשמליים של סומפי

אם יש לכם שער לחניה או אפילו שער כניסה לבית ואתם רוצים לשדרג את איכות החיים שלכם, המאמר הזה מיועד עבורכם. למה מומלץ להתקין שערים חשמליים של סומפי בבית ואיך הם ישדרגו לכם את החיים? כל התשובות לפניכם.

שער כניסה חשמלי לבית

אם יש לכם שער כניסה לבית ואתם רוצים לשדרג את איכות החיים שלכם, אנחנו ממליצים לכם להתקין מנוע של סומפי לשער. אז למה זה כדאי לכם? ראשית, אתם תוכלו לפתוח את השער ללא מאמץ, זה מהווה יתרון עבורכם במיוחד אם אתם חוזרים מיום עבודה ארוך ומעייף. בנוסף, השער החשמלי מספק לכם גישה מאובטחת לבית ובמידה ויזוהה איזה שהוא מכשול, השער יעצור באופן אוטומטי כדי לשמור על הילדים. תוכלו למצוא מגוון רחב של שערים חשמליים באתר סומפי, שערים איכותיים שישדרגו לכם את החיים.

שער חשמלי לחניה

אם תוסיפו מנוע חשמלי לשער של החניה שלכם אין לנו ספק שהחיים שלכם יהיו קלים הרבה יותר. ראשית, יוכלו לפתוח את השער של החניה ללא מאמץ, אין צורך יותר לצאת מהרכב ולפתוח את השער בצורה ידנית. בנוסף, השער הזה בטוח מאוד מכיוון שאם הוא יזהה מכשול הוא פשוט יעצור על מנת למנוע פגיעה בנפש. כמו כן, מדובר במערכת שמתאימה את עצמה לכל מצב ואם תהיה לכם הפסקת חשמל בבית, סוללת החירום ומנגנון הפתיחה הידני ימשיכו לעבוד כרגיל.

למה כדאי לכם לבחור בשערים של סומפי?

איכות מקסימלית

כשאתם מתקינים שער כניסה חשמלי או שער חניה חשמלי של סומפי אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מתקינים את המוצר האיכותי ביותר שיש כיום בשוק. סומפי היא חברה ותיקה ומנוסה מאוד בכל הקשור בפתרונות לבית חכם, זו בדיוק הסיבה שבגינה היא לא חוששת לתת אחריות ארוכת טווח על המוצרים שלה ולספק כמובן שירות לקוחות מעולה.

 

 

נוחות מרבית

על מנת לפתוח את שער הכניסה או השער של החניה תוכלו להשתמש בשלט אחד. זהו, כבר לא צריך להסתובב עם מספר שלטים, לאבד אותם ולהתעצבן. כל הפעולות שאתם צריכים לבצע מתבצעות באמצעות שלט אחד ואין ספק שזה מקל על החיים. בנוסף, תוכלו לפתוח את השער מכל מקום ואם מגיע אליכם חבר או מכר אתם לא צריכים לצאת החוצה על מנת לפתוח לו את השער.

חיבור לבית חכם

כשאתם מתקינים שער חשמלי בבית אתם יכולים לשלב אותו במערכת של בית חכם ולשלוט עליו מרחוק, מכל מקום שבו תהיו. תוכלו לשלוט מרחוק על כל המערכות השונות של הבית, בין אם מדובר בשער חשמלי, שער חניה, תריסים חשמליים ועוד. הכל מתבצע בקלות ובמהירות באמצעות אפליקציה לסמארטפון בלחיצת כפתור אחת.

מעלים את רמת הבטיחות

כפי שכבר ציינו, לכל שער חשמלי יש מנגנון הגנה מיוחד שמונע ממנו להיפתח על עצמים זרים או חלילה על אנשים. בתוך כך, במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים בבית, כשאתם מתקינים שער חשמלי אתם מעלים את רמת הבטיחות בבית ושומרים על הבטיחות של הילדים שלכם. אגב, מעבר לעובדה שהשערים הללו מעלים את רמת הבטיחות, המנגנון הזה גם מונע תקלות, שכן רובן מתרחשות בעקבות פתיחה של שער או תריס חשמלי על עצמים זרים.

לסיכום

אם יש לכם שער כניסה או שיר לחניה בבית ואתם רוצים לשדרג לעצמכם את איכות החיים, אנחנו ממליצים לכם להתקין שערים חשמליים של חברת סומפי. מעבר לעובדה שתוכלו לפתוח את השערים הללו בלחיצת כפתור, תוכלו גם לשלב אותם כחלק ממערכת הבית החכם.

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות