החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

מעוניינים להקים עסק? שירותי משרד במיקור חוץ זה בדיוק מה שאתם צריכים

אם אתם מתכננים להקים עסק ולפתח את המומחיות או תחביב שלכם למקצוע. עם פתיחת העסק יש צורך להתעסק בירוקרטיה, הנהלת חשבונות, מנהלות אינסופיות, ניהול זמן ועוד. לכן אנחנו רוצים להכיר לכם את שירותי משרד במיקור חוץ עשויים לעזור לכם בניהול העסק.

להתמקד בעיקר

בדרך כלל, בעלי עסקים אינם יכולים לעשות הכול לבד. אפילו בעסקים קטנים יחסית, מנהלים מעבירים פעילויות שונות לגורמים אחרים, בכדי להתמקד בפעילויות העיקריות של העסק. שוכרים עובדים שונים שיהיו ממונים על פעילויות משנה ספציפיות, כגון מנהל שיווק. אלא שגישה זו מסורבלת למדי, מסיבות שונות. עוד כיוון, הוא הסתייעות במומחים חיצוניים אשר ישלימו את התמונה. דוגמה נפוצה לכך, מספקים שירותי הנהלת חשבונות. כמובן, אם ניתן היה להשיג אוסף שירותים כזה ממקור אחד, הדבר היה מקל ומפשט עניינים. ובכן, שירותי משרד במיקור חוץ עושים בדיוק את זה. בעזרתם, תוכלו לשכור ממקור אחד שירותים של מומחים חיצוניים, אשר יסייעו עם מגוון פעילויות שדרושות לכם. זה יכול להיות למשל תיאום פגישות, טלמרקטינג, מענה טלפוני לשיחות נכנסות, הפצת הודעות, עבודה מול ספקים, גביה מלקוחות ועוד.

כמה דוגמאות להמחשה

כפי שראיתם, הפעילויות ששרות כזה יכול לבצע עבורכם הן כמובן מגוונות מאוד. בכדי להמחיש אותן עוד וגם לעשות בכך מעט סדר, אלה ארבע דוגמאות לסוגי פעילויות:

  • שירותי מזכירות – שירותי עזר למגוון משימות, אשר אופייניות למשרדי חברות. זה יכול להיות קבלת שיחות, תיאום פגישות, משלוח הודעות ותזכורות ועוד.
  • ניהול יומן – שירות אשר מסייע בניהול משימות, תיאום וסנכרון בין עובדים ועוד. מדובר על משימה שגרתית אך מרכזית מאוד בפעילותם השוטפת של עסקים. טיפול מקצועי שמתמקד בכך, עשוי לחסוך זמן ולספק ייעול ניכר.
  • ניהול קשרי לקוחות – עוד היבט חשוב ביותר בעסקים, שיש היגיון להוציא למיקור חוץ מקצועי. זאת, כולל פעילויות כגון ניהול פרטי לקוחות, טיפול בלידים או ניהול הטיפול בפניות מלקוחות קיימים.
  • שרות הנהלת חשבונות – התנהלות שוטפת מול לקוחות וספקים, ניהול דוח"ות, תזרים ובקרת כספים, חשבות שכר ועוד.

 

 

היתרונות העסקיים

טיפול מקצועי

בכל נושא שעבור הטיפול בו תשכרו שירותי עזר מסוג זה, תקבלו טיפול מקצועי. הנהלת חשבונות היא דוגמה לנושא נקודתי, שבעלי עסקים קטנים יכולים לטפל בו לבד. אך מוטב להעביר זאת לגורם חיצוני שמתמחה בכך, אשר יוכל לעשות זאת לא רק במקומכם, אלא יותר טוב מכם.

יסודיות

כאשר הכול מטופל בידי מומחים, שום דבר לא ייפול בין הכיסאות. יש לכך חשיבות רבה ויתרון ניכר, ביחס לבעל עסק “כולבויניק”, שאמנם עושה הכול בעצמו, אבל אין לו זמן לעשות את הדברים ביסודיות הראויה.

יתרונות ביחס להעסקה

העסקת עובדים שכירים איננה דבר פשוט. אין גמישות רבה לגבי היקף עבודתם. במקביל, יש בירוקרטיה רבה, חוקים ותקנות, אשר העסק חייב להכיר ולפעול לפיהם.

הפקת תועלות לפי סוגי הפעילויות

למשל שימור לקוחות, כאחת התועלות שתקבלו בעקבות הסתייעות בשרות ניהול קשרי לקוחות.

סיוע לעסקים במגוון מצבים

עסקים בתחילת דרכם, עסקים קטנים ועסקים בצמיחה, ייהנו במיוחד מהגמישות שמספק מיקור החוץ. הם יוכלו להרשות לעצמם לקבל מענה לצרכים עסקיים רבים, באופן משתלם הרבה יותר, ביחס להעסקת צוות עובדים למטרות אלה.

לסיכום

לכל מי ששוקל להקים עסק, כדאי להכיר את האפשרות השימושית של מיקור חוץ לשירותי המשרד.

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות