החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

הכי מרגש שיש: איך לארגן צילומי גיל שנה?

אם יש לכם תינוק בן שנה, אתם בוודאי נמצאים בשנה מרגשת במיוחד. שנה זאת כרוכה בהמון לחץ ודאגה, משום שזאת שנה קריטית בה יש לעקוב אחר הגדילה וההתפתחות של התינוק, לשמור עליו 24 שעות ביממה, בשנה זאת חשוב לפתח את התינוק, ללמד אותו ללכת, לדבר וגם ליהנות מרגעים מדהימים שלא יחזרו. בתוך כל ההמולה הזאת חשוב לתעד את הרגעים היפים של הרך הנולד.

טרנד צילומי הניו בורן

צילומי ניו בורן, צילומי משפחה, ושאר צילומים שנחשבים טרנדים מאד בשנים האחרונות,  יהפכו את הרגעים של התינוק או התינוקת, לבלתי נשכחים! כיום ישנה מגמה לצלם תינוקות בצורה יצירתית על ידי צלם מקצועי, ואתם יכולים לעשות זאת תוך בחירת סטודיו לצילום תינוקות וארגון כמה פרטים חשובים. אז איך מתארגנים לצילומי גיל שנה? ארגנו עבורכם כמה דברים שחשוב לעשות לפני יום צילומים כזה.

בחירת סטודיו מקצועי לצילום

בחרו סטודיו אומנותי שיכול לאפשר לכם צילום ותמונות בצורה היצירתית והטובה ביותר, זה חלק בלתי נפרד מצרכנות חכמה. בחרו סטודיו מקצועי שיש לו תיק עבודות מרשים ואנשי מקצוע המבינים ומומחים בצילומי גיל שנה. חשוב לבחור מקום מומלץ, מנוסה, וגם כזה שיוכל לספק לכם חבילות צילום ניו בורן משתלמות.

 

 

צילומים בצורה נעימה ורגועה

כדאי לבצע את הצילומים בצורה רגועה ונכונה, כמו למשל בסטודיו מתאים לתינוקות, כזה שיש בו משחקים, בלונים, אביזרים לצילומים, בובות שהתינוק אוהב, וכל מה שיגרום לכם ולתינוק להרגיש בנוח. בצורה זאת הצילומים נעשים על הצד הטוב ביותר, בדרך רגועה וכיפית. כמו כן, בחרו בגדים לתינוק בהם הוא מרגיש בנוח. תינוק שלא יהיה לו נוח בצילומים, עלול לבכות ולהרגיש לא טוב ביום החשוב הזה.

בחירת רעיון לצילומי גיל שנה

בחרו קונספט לצילומים שיתאים לאופי התינוק ולחזון שלכם בכול הנוגע לצילומים. בחירת קונספט ורעיון שיוביל את הצילומים, זה דבר חשוב ובלתי נפרד משאר המשימות שכדאי לבצע לפני צילומי ניו בורן. כיום יש מגוון רעיונות מרגשים ויצירתיים באמצעותם אפשר לבצע צילום גיל שנה, ואתם צריכים לבחור את הקונספט המתאים לכם מכול.

זה יכול להיות קונספט טבעי של התינוק בסביבה הביתית שלו, הצילומים יכולים להיות צילומי טבע יפיפיים או צילומים בגן חיות עם בעלי חיים. אפשר לבצע צילומי ניו בורן באמצעות תחפושות של גיבורי על או עם אוברולים צבעוניים של דמויות מתוקות מהקולנוע. אפשר לבחור ברעיון כמו "סמאש דה קייק", משמע: צילומים של התינוק עם עוגה מפוארת שמפורקת לחלקים בזמן שהוא אוכל ממנה, ויש מגוון רעיונות לצילומים מקסימים. חפשו השראה ברשת או בכול מקום אחר שמספק דוגמאות לצילום תינוקות.

בחירת יום מתאים לצילומים

בחרו יום מתאים לצילומים והקפידו שזה יהיה יום בו אתם לא עובדים או מבצעים משימות. בחרו יום רגוע ולא לחוץ, והתחילו את היום ברוגע עם ארוחת בוקר מעולה, מוזיקה מרגיעה, וכל מה שגורם לכם ולתינוק/ת להרגיש בנוח.

לסיכום,

צילומי ניובורן יכולים לספק לכם ולתינוק מזכרות נהדרות וגם תמונות מהממות למסגור ותלייה על הקיר, או תמונות יפות עבור לוח שנה. אם אתם רוצים לצלם את התינוק שלכם בצורה יעילה – כדאי לבחור צלם מקצועי שיוכל לצלם אתכם בצורה יצירתית, ולהנחות אתכם בכל צעד בדרך לתמונות מושלמות וזיכרונות מתוקים!

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות