החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

רוצים למצוא משרות דרושים לעבודה מהבית? כך תעשו את זה

האם אתם מוכנים לפתוח את הדלת לעולם שבו הנסיעות היומיות שלכם לעבודה הופכות לנחלת העבר, והלבוש המשרדי שלכם מורכב מפיג'מה נוחה? הפיתוי של עבודה מהבית אינו מוטל בספק, ומציע לכם את החופש לעצב את סביבת העבודה שלכם, לשלוט בלוח הזמנים שלכם ולאמץ באמת את האיזון בין העבודה לחיים שתמיד חלמתם עליו. אבל לפני שאתם יוצאים למסע הזה, אתם צריכים לדעת מה אתם מחפשים בעולם ההזדמנויות הרבות. במאמר הזה תוכלו לקרוא תובנות וטיפים כיצד למצוא את העבודה המושלמת מהבית התואמת את הכישורים והשאיפות שלכם.

מינוף אתרי השמה

אתרי השמה הם אוצר בלום של הזדמנויות עבודה מרחוק. פלטפורמות מקוונות אלו מתמחות בחיבור של מחפשי עבודה עם מעסיקים המציעים אפשרויות עבודה מרחוק. האתרים האלו מנהלים רישומי משרות כאלה מחברות בעלות מוניטין, ומבטיחים לכם גישה להזדמנויות אמיתיות לעבודה מהבית:

 • צרו פרופיל מפורט: בנו פרופיל מקוון משכנע המציג את הכישורים, החוויות ויכולות העבודה שלכם. מעסיקים מחפשים בדרך כלל מועמדים על סמך הפרופילים שלהם, אז כדאי שהפרופיל שלכם יהיה בין הבולטים ביותר בשוק.
 • הגדרת התראות משרה: רוב אתרי ההשמה מאפשרים לכם להגדיר התראות עבודה מותאמות אישית. התאימו התראות אלו להעדפות הספציפיות שלכם כגון סוג משרה או תחום התעשייה כדי לקבל התראות על משרות רלוונטיות.
 • עדכנו את קורות החיים שלכם באופן קבוע: שמרו על קורות החיים שלכם מעודכנים ומותאמים למשרות עבודה מרחוק. הדגישו מיומנויות כמו מוטיבציה עצמית, ניהול זמן ותקשורת, שהן חיוניות להצלחה בעבודה מרחוק.
 • נטוורקינג עם מחפשי עבודה אחרים: הצטרפו לפורומים מקוונים ולקהילות באתרי השמה כדי ליצור קשר עם מחפשי עבודה אחרים.
 • היזהרו מהונאות: למרבה הצער, לא כל רישומי המשרות באתרי השמה הם אמיתיים. היזהרו מהצעות עבודה המבטיחות משכורות גבוהות באופן לא מציאותי או מבקשות עמלות מראש. בדקו כל חברה וקראו ביקורות לפני הגשת הבקשה.

בדקו אתרים ספציפיים לתעשייה

בהתאם לתחום המומחיות שלכם, אתרי אינטרנט ספציפיים לתעשייה יכולים להיות מכרה זהב עבור הזדמנויות עבודה מרחוק. באתרים כאלו יש לוחות דרושים או רישומים המוקדשים למשרות מהבית:

 • זהו אתרים בעלי מוניטין: התחילו בזיהוי אתרים מהימנים בתעשייה שלכם. חפשו אנשים עם רקורד של רישומי משרות אמינים וקהילה מקוונת חזקה.
 • סמנו לוחות דרושים רלוונטיים בסימניות: לאתרים רבים בתעשייה יש לוחות דרושים ייעודיים או פורומים שבהם מעסיקים מפרסמים משרות פתוחות מרחוק. סמנו עמודים אלו בסימניה בדפדפן כדי שתוכלו לגשת אלהם בנוחות ובמהירות בכל עת.
 • השתתפו בדיונים: השתתפו בדיונים ופורומים באתרים כדי ליצור קשרים עם אנשי מקצוע בתחום שלכם. ככה אתם יכולים להיתקל בהזדמנויות שלא פורסמו במקומות אחרים.

מנפו את הרשתות החברתיות

רשתות חברתיות הן יותר מסתם דרך לשמור על קשר עם חברים ובני משפחה – הן יכולות גם להיות כלי רב עוצמה לחיפוש עבודה. לינקדאין בפרט היא משאב רב ערך למציאת הזדמנויות עבודה מרחוק. הינה כמה טיפים למציאת עבודה ברשתות החברתיות:

 • מטבו את הפרופיל שלכם בלינקדאין: ודאו שהפרופיל שלכם בלינקדאין שלם ומדגיש את כישורי העבודה שלכם. צרו קשר עם אנשי מקצוע בתעשייה שלכם והצטרפו לקבוצות רלוונטיות.
 • עקבו אחר חברות מעניינות: עקבו אחר חברות שאתם מעוניינים לעבוד בהן ברשתות החברתיות. מעסיקים מפרסמים לעיתים קרובות משרות פתוחות בדפי הרשת החברתית שלהם.
 • השתתפו ברשת מקוונת: השתתפו בדיונים, הגיבו על פוסטים הקשורים לתעשייה ושתפו את התובנות שלכם. נטוורקינג יכול לפתוח דלתות להזדמנויות עבודה מרחוק שאולי לא תמצאו במקום אחר.
 • השתמשו בהאשטאגים: בפלטפורמות כמו טוויטר ואינסטגרם, השתמשו בהאשטאגים ספציפיים לתעשייה כשאתם מחפשים משרות פתוחות.

התאימו אישית את הגשת המועמדות שלכם

בעת הגשת מועמדות למשרות מרוחקות, חיוני להתאים את הגשת המועמדות שלכם לתפקיד ולחברה הספציפיים. מעסיקים נוטים להתעלם לעיתים קרובות מהגשות מועמדות גנריות. כך תוכלו להתאים אישית את הגשת המועמדות שלכם ביעילות:

 • הכירו את החברה: קחו את הזמן כדי ללמוד על התרבות של החברה, על ערכיה, ועל סביבת העבודה שלה. ציינו פרטים רלוונטיים במכתב הנלווה שלכם כדי להראות את התעניינותכם האמיתית בחברה ובמשרה.
 • הציגו את היכולות המתאימות לדרישות המשרה: הדגימו בבירור כיצד הכישורים והניסיון שלכם מתיישבים עם דרישות התפקיד. השתמשו בדוגמאות ספציפיות כדי להמחיש זאת.
 • הדגישו את חוויית העבודה מרחוק: אם יש לכם ניסיון קודם בעבודה מרחוק, הדגישו זאת. הציגו את היכולת שלכם לנהל זמן ביעילות, לשמור על מוטיבציה ולתקשר היטב בסביבה מרוחקת.
 • עקבו אחר הוראות שליחת המועמדות: שים לב היטב להוראות שליחת המועמדות שסופקו על ידי המעסיק. אם לא תעשו זאת, בקשתכם עלולה להימחק.

לסיכום

הדרך להבטחת עבודת החלומות שלכם מהבית היא מרגשת וניתנת להשגה. באמצעות מינוף אתרי השמה, חקירת אתרי אינטרנט ספציפיים לתעשייה, שימוש ברשתות חברתיות והתאמה אישית של הגשת המועמדות שלכם לכל תפקיד, יש לכם הכלים להפוך את שאיפות העבודה מרחוק למציאות.

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות