החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

חללי העבודה המשותפים הכי שווים בתל אביב: על פארק עתידים כבר שמעתם?

אם אתם מחפשים חללי עבודה משותפים באזור המרכז, פארק עתידים הוא מקום אחד שאתם חייבים להכיר – יש בו את כל מה שחיפשתם ועוד. בתוך שנים ספורות, פארק זה הפך להיות מקום בולט מאוד עבור אנשי הייטק, פרילנסרים בתחום זה, חברות בולטות ועוד. יש בו מבחר פתרונות עשיר, אשר פשוט מציע משהו טוב לכל אחד. אם אם עדיין לא שמעתם עליו וגם אם כן, בואו נעשה היכרות קצת יותר מקרוב.

מתחם רב אפשרויות וחללי עבודה מתקדמים

עסקים ועצמאים מסוגים שונים, מחפשים כיום אפשרויות שמתאימות להם ככל הניתן, לעבוד ביעילות ובאופן שנוח להם. ואכן, בעולם המודרני התפתחו לא מעט פתרונות לכך, גם מעבר לפורמט הרגיל של משרדים לקנייה או להשכרה. אחד מהם הוא עולם חללי העבודה המשותפים. גם במסגרת ההיצע הרחב של פארק עתידים בתל אביב, ישנו מתחם חללי העבודה המשותפים Atidim connect. מייד נרחיב עליו. בינתיים, כהקדמה חשובה, נציין כי פארק עתידים מציע לכם דברים רבים נוספים. מתחם חללי העבודה המשותף הוא אחד הדובדבנים שבקצפת הזו. מעבר לכך, תמצאו בפארק עתידים גם משרדים להשכרה בהתאמה אישית, חדרי ישיבות בכל גודל שדרוש לכם, אולמות כנסים להשכרה לפי הצורך ואף מסעדות ושטחי מסחר שגם אותם תוכלו לשכור. מה מעניין לדעת, ספציפית לגבי חללי העבודה המשותפים?

חללי עבודה – תזכורת קצרה

הרעיון הבסיסי של חללי עבודה משותפים, למי שעדיין לא מכיר זאת, הוא פשוט כפי שהשם מרמז: לעבוד ביחד, בחלל אחד גדול ומשותף. במקום לשכור משרד רק עבורכם, תוכלו לחסוך בעלויות ולשכור מקום בחלל משותף מסוג זה. מאחר שהמקום נמצא בשימוש רצוף, על ידי גורמים רבים, אין מצב שבו אתם משלמים עבורו והוא לא בשימוש. כלומר, אתם משלמים עבור עבודה בחלל עבודה משותף, באופן יעיל יותר עבורכם מבחינה כספית. זהו אופן שתואם יותר לשימוש שאתם עושים בו בפועל. מודל זה אגב, מזכיר מעט שירותי ענן (תשלום רק לפי השימוש). ישנם מקרים רבים, שבהם עסקים במילא לא יודעים בדיוק, כמה מקום הם יצטרכו בעתיד הקרוב. למשל עסקים חדשים בצמיחה. במצבים כאלה ולא רק, הגמישות שמספקים חללי עבודה משותפים נוחה מאוד. היא גם משתלמת מאוד כפי שהראנו, מנקודת המבט הכספית.

 

 

מה פארק עתידים מציע מבחינה זו?

פארק עתידים מעמיד לרשותכם חללי עבודה משותפים בגדלים שונים, עם כל הציוד הדרוש במסגרת כזו ופינות ישיבה לנוחותכם. ככל שתרצו להרחיב את פעילותכם, תמצאו שהפארק מציע את כל הדרוש. למשל חדרי ישיבות מאובזרים, אשר תוכלו לשכור בהתאם לצורך. כמובן, זו היא גם הזדמנות מעולה ל"נטוורקינג" – המיקום המרכזי בארץ, פירושו שתעבדו לצד אנשי הייטק נוספים רבים, תיצרו קשרים, היכרויות מפרות ומקדמות וכדומה.

עוד על הפארק

פארק עתידים נמצא ממוקם בצפון מזרח תל אביב-יפו, בצמוד לרחוב דבורה הנביאה, ממזרח לשכונות רמת החייל ונווה שרת. כפי שציינו, הפארק מציע לא רק מתחמי עבודה משותפים. אם כי האפשרויות הנוספות שזמינות בו, עשויות להיות שימושיות גם למי שעובדים, לפחות חלק מהזמן, בפורמט של מתחמי עבודה משותפים. פארק עתידים הוא מתחם ענק של כ-80 דונם עם 11 בניינים ומגדלים שונים. מבחינה תחבורתית הוא נגיש מאוד, במגוון דרכים. ורק בכדי שתבינו את סדר הגודל: בפארק פועלים כ-7,000 אנשי חברות שונות! חברות אלה כוללות ענקיות ידועות, כגון שירותי בריאות כללית, בית החולים רפאל, סיטיבנק, נס טכנולוגיות, טסלה, רנו-ניסאן-מיצובישי ועוד.

לסיכום

בכל הנוגע לחללי עבודה משותפים, פארק עתידים מציע לכם את הרמה הגבוהה ביותר. מאחר שהוא כולל עוד היבטים אטרקטיביים לא מעטים, כדאי לבדוק זאת מקרוב.

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות