החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

איך קונים ריהוט לבית קפה בלי לקרוע את הכיס?

בתי קפה בישראל נחשבים כאלה שתמיד יש בהם פעילות. ישראלים אוהבים לשבת בבית קפה נעים ונוח המשדר אווירה אישית וביתית. אנשים בישראל מחפשים מקום שמגיש את הקפה בנוחות ובמקצועיות.

כדי שללקוחות שלכם יהיה נוח להגיע באופן קבוע למקום וכדי שתוכלו לספק אווירה טובה ושירות מושלם – כדאי שתבחרו ריהוט אטרקטיבי ונכון לבית העסק שלכם. אבל ריהוט טוב ואיכותי עולה לא מעט, לכן חשוב להכיר שיטות לקנייה שיוזילו עלויות באופן משמעותי.

רגע לפני הטיפים – מהו ריהוט הנפוץ בבתי קפה?

לפני שאתם ניגשים לתהליך הרכישה, כדאי להכיר את ריהוט קלאסי שמתאים למרחבים עסקיים מסוג זה. מדובר בכיסאות ושולחנות נוחים, בדרך כלל מרובעים בגדלים משתנים. בין היתר תצטרכו ספות לפינות ישיבה, כורסאות למיניהן ליצירת אווירה נעימה וביתית וגם ריהוט כמו בר משקאות, דלפק, כסאות בר וכולי. את הכול יש לרכוש בהתאמה למספר השולחנות שאפשר להציב במרחב ולגודל המרחב הנתון. בנוסף לכך, חשוב שהריהוט יהיה פרופורציונאלי לגודל של בית הקפה ויאפשר מעבר קל לעובדים ולקוחות.

התאמת ריהוט לבית קפה

את הריהוט יש להתאים לקונספט של בית הקפה ולאווירה כמו שולחנות וכסאות עץ לאווירה ביתית חמימה או כסאות פלסטיק למקום שנועד בעיקר לקפה בטייק אווי, או כסאות ושלחנות מתכת לאווירה מודרנית או של דיינר.

איך קונים ריהוט לבית קפה בלי לקרוע את הכיס?

אז כיצד קונים ריהוט טוב במחיר נמוך? הנה מספר טיפים:

קניית ריהוט מבית קפה שנסגר – חפשו אחר בתי קפה שעומדים לפני סגירה או שפועלים במתכונת טייק אווי בלבד ובדקו בכמה כסף תוכלו לרכוש ריהוט יד שניה שיתאים למרחב שלכם. איתור ציוד מעסק שנסגר אפשר לבצע בלוחות למכירת ציוד יד שניה ובקבוצות מכירה ברשתות החברתיות.

השוואת מחירים

כדי להוזיל עלויות כדאי לבצע השוואת מחירים בין חנויות שמוכרות ריהוט לבתי קפה. נסו לא לרכוש ריהוט בחנויות לעיצוב הבית והתמקדו בספקים המספקים ציוד לבתי קפה ומסעדות. התמקדות כזאת תעזור לקבל מחיר נכון יותר בזמן שריהוט עסקי מתומחר אחרת מריהוט ביתי.

העזרו בשירות של מעצבת פנים

כדאי להיעזר במעצבת פנים כדי להבין כיצד אפשר לעצב את בית הקפה בצורה נכונה תוך חיסכון בעלויות. מעצבות פנים יכולות לספק לכם עצות חכמות בעיצוב מרחבים וגם ליצור קשרים עם אנשי מקצוע שיכולים לספק ריהוט לבתי קפה במחירים אטרקטיביים.

התאימו את הרהוט לצרכים של המרחב

התאימו את הריהוט לקונספט של בית הקפה, לעיצוב ולאווירה שאתם רוצים ליצור ונסו להוזיל עליות על ידי קניית ריהוט יד שניה.

לסיכום

ביצוע השוואת מחירים, פנייה לעסקים שעומדים להסגר ושאר שיטות אותן הזכרנו – יסייעו לבצע את הקנייה הנכונה ביותר והמשתלמת ביותר עבור בית הקפה שלכם.

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות