החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

חיפשתם דיו איכותי וזול – מצאתם את אתר XL דיו

מי שמשתמש הרבה במדפסות, מכיר את הסיפור הרגיל – אתם משקיעים זמן ומחשבה, מחפשים, מוצאים ורוכשים מדפסת כלבבכם, אבל הסיפור לא נגמר בכך. עכשיו מתחילות הרכישות הקבועות של דיו או טונר עבורה וההוצאות על כך הולכות ותופחות. מה עושים? הכירו את חברת XL דיו.

דיו לרכישה מהירה ונוחה

כל רכישת דיו מחייבת הגעה לחנות מתאימה. אך יש כיום חנויות שחוסכות לכם את הזמן האבוד הזה – חנויות דיו באינטרנט. דוגמה בולטת לכך, מספק אתר חברת XL דיו. זהו אתר לקניית דיו למגוון רחב של מדפסות, כולל HP, קנון, ברדר, אפסון, סמסונג, לקסמרק וזירוקס. המוצרים שזמינים באתר משלבים איכות ומחיר נוח במיוחד. האתר גם מציע אפשרויות משלוח נוחות במיוחד, כולל משלוח חינם עם שליח עד הבית (בהזמנה בשווי של 300 ש"ח ומעלה).

המדפסת בזול, הדיו ביוקר

בעולם מדפסות הזרקת הדיו יש פרדוקס לכאורה, מעניין מאוד. חלקן זמינות במחירים נמוכים להפליא. במקביל, הדיו עבורן עולה כמעט כמו המדפסת כולה! משמע – משתלם יותר לרכוש מדפסת חדשה כזו מאשר לרכוש עבורה דיו? ואיך היצרנים מרוויחים? הם מרוויחים מהדיו! כעת נשאלת השאלה, כיצד אתם יכולים לצמצם את הוצאותיכם על הדיו למדפסת, על רקע מצב כזה? יש תשובה מצוינת ומוכחת בשטח: דיו תואם.

זול יותר מהמקור

ראשי דיו וטונרים תואמים למקור, הם מוצרים אשר מתוכננים באופן כזה, שניתן להשתמש בהם בדגמי מדפסות ספציפיות. זאת, באופן שלא שונה מהשימוש במכלי הדיו או הטונרים המקוריים. אז מה מיוחד בכך שחברת XL דיו מציעה דווקא אותם? מדוע לא לרכוש את המוצר של יצרן המדפסות? התשובה לכך פשוטה: הפרש המחירים המשמעותי, בין המוצר המקורי למוצר התואם לו. והרווח מכך, הוא כמובן שלכם. עבור עסקים גדולים במיוחד, היקפי ההדפסה עשויים להיות גדולים מאוד. לכן, חסכון מסוג כזה, הוא משמעותי ביותר.

 

 

איכותי לא פחות

חשוב להדגיש – מוצרים תואמים אלה, הם מוצרים באיכות גבוהה בהחלט. עומדות מאחוריהם יצרניות דיו וטונרים אשר מתמחות ספציפית בכך. ההדפסה שניתן להפיק בעזרת דיו וטונרים אלה, היא הדפסה רגילה ולא תצטרכו להתפשר על איכותה. לאורך השנים, יצרניות המדפסות העבירו לא פעם ביקורת נוקבת על המוצרים התואמים, אבל השוק מצביע בארנק ויודע מניסיון – מוצר תואם איכותי עובד, אינו מזיק למדפסת ובעיקר, חוסך המון כסף!

מה עוד חשוב לדעת

האחריות על מדפסת עשויה להיפגע, אם בתנאי האחריות כתוב שהיא תלויה בשימוש בדיו מקורי. מעבר לכך, מה עוד חשוב שתדעו על השימוש בדיו וטונרים תואמים? לא הרבה ואלה החדשות הטובות. הכול יהיה רגיל למדי מבחינתכם ודי פשוט. על האריזה של המוצר כתוב לאילו מדפסות הוא מתאים. אתם מחליפים בעזרתו את מכלי הדיו או הטונר, כפי שהייתם עושים עם מוצר מקורי וזה הכול. זה עד כדי כך פשוט! נזכיר, שמדובר במוצרים פשוטים יחסית לייצור. לכן, אין סיבה מיוחד שהם לא יהיו טובים מספיק ומסתבר, שניתן לייצר אותם ברמה גבוהה וגם להוזיל את המחיר. ככה זה, כאשר יש תחרות בין יצרנים שונים ולא "נעולים" למוצרים של יצרן מדפסת ספציפי.

לסיכום

כמה מסקנות פשוטות, די מתבקשות מאליהן לסיכום הנושא. מדפסות כדאי לקנות מיצרני מדפסות. באופן דומה, דיו כדאי לרכוש ממי שמתמחים בכך, כולל יצרני מדפסות. אבל החכם ביותר והמשתלם לאורך זמן – לרכוש מוצר תואם, ממקור איכותי. במילים אחרות, לרכוש דיו מחברת XL דיו.

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות