החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

צורכים קנאביס רפואי? כדאי שתכירו את אביזרי האידוי הטובים בשוק

נראה כי בשנים האחרונות הפך צמח הקנאביס לפופולרי במיוחד, וכיום – לצד רבים הנעזרים בו לצרכים רפואיים, רבים צורכים אותו למטרות פנאי והנאה. כמובן שבכל מקרה, אך במיוחד כשמדובר על צריכת קנאביס למטרות רפואיות – מרבית המשתמשים מעוניינים לצמצם את נזקי העישון למינימום ומחפשים דרכים לצריכה בריאה יותר של הצמח. כמובן שזה לא פרקטי להכין לנו באופן קבוע מאכלים עם קנאביס ונשאלת השאלה האם יש פתרון אחר, נוח וישים יותר. ובכן, תשמחו לשמוע שהתשובה לשאלה זו היא חיובית, ועל הצורך הזה בדיוק עונים מכשירי האידוי המכונים גם בשם הלועזי וופורייזרים. אז מהם בכלל וופורייזרים, איך עם עובדים ומה היתרונות שלהם? אם גם אתם צורכים קנאביס על בסיס קבוע, כדאי גם לכם לדעת את התשובות לכל השאלות הללו.

מהו וופורייזר?

מכשיר אידוי שנקרא גם מכשיר וופורייזר הוא למעשה סוג של מכשיר המאפשר למצות את החומרים הפעילים בצמח על ידי אידוי שלהם ולא על ידי שריפה כמו בפעולת העישון. הפעולה של וופורייזרים היא פשוטה ביותר. הצמח עובר חימום בטמפרטורה גבוהה ללא שריפה ישירה שלו וכך בעצם מופקים אדי הקנאביס המכילים את כל החומרים הפעילים.

ניתן למצוא מגוון רחב של וופורייזרים בשוק – מכשירים ניידים ומכשירים נייחים, מכשירים חשמליים וידניים, וופורייזרים שמותאמים במיוחד ליציאה מהבית ועוד. בגדול ניתן לחלק את שיטת החימום לשני סוגים עיקריים: חימום ידני חיצוני באמצעות מצית וחימום אלקטרוני שנעשה במכשירים בעלי גוף חימום שפועל באמצעות חשמל בחיבור ישיר ו/או באמצעות סוללות. בואו ננסה להבין מה היתרונות של שיטת הצריכה הזו.

יתרונות האידוי

אם כבר שמעתם על זה אז אתם כנראה מודעים ליתרון הבריאותי. שאיפת אדים לריאות היא פחות מסוכנת משמעותית משאיפת עשן ושריפה של הקנאביס. זוהי דרך מצוינת להימנע מנזקי העישון ומי שצורך קנאביס על בסיס קבוע ובמיוחד לצרכים רפואיים בהחלט חייב להכיר ביתרון הזה. יחד עם זאת ישנם יתרונות נוספים לא מבוטלים:

 

 

חיסכון:

בניגוד לעישון, אידוי מאפשר למצות את הצמח עד לרמה הגבוהה ביותר. עם השאריות אגב, ניתן להכין חמאת קנאביס וכך אנו מגיעים לניצול מלא של הצמח. בטווח הרחוק מדובר על חיסכון כספי משמעותי.

ניקיון וריח:

אדי הקנאביס מתנדפים בקלות ולא משאירים ריח, זאת בניגוד לעשן שנשאר בחלל האוויר, נדבק לאצבעות ולבגדים ומותיר אווירה לא נעימה בכל חלל. מעבר לכך אין את העיסוק של גלגול, אין זבל מהאביזרים השונים ובדלים ואין פירורי טבק וקנאביס מפוזרים בכל מקום.

כמה דגמים מומלצים

וופורייזר ידני של דיינואפ:

דיינוואפ היא אחת השחקניות הותיקות בשוק מכשירי האידוי והיא מציעה מגוון מוצרים מעולים. הדגם הזה הוא הדגם הידני, מכשיר קומפקטי, יצוק ואיכותי שמאפשר איכות אידוי יוצאת מן הכלל.

וופורייזר מייטי:

וופורייזר נייד ועוצמתי לשימוש רציף. אפשרות לשליטה מדויקת בטמפרטורה, חווית שאיפה חלקה ונעימה, סוללה עוצמתית המאפשרת שימוש רציף במשך כשעתיים לפני טעינה. בקיצור – מכשיר אידוי מצוין ומומלץ בחום.

וופורייזר אריס וולקנקרפט:

מכשיר קומפקטי, נוח וקל לשימוש. שיטת אידוי של הולכת חום המספקת חווית אידוי מעולה ונעימה. תצוגת לד מתקדמת ושליטה פשוטה בעוצמות טמפרטורה מוגדרות מראש.

לסיכום

אם אתם צורכים קנאביס על בסיס קבוע, רצוי להימנע מהנזקים המצטברים של עישון. מכשירי אידוי הם פתרון נהדר ואנו ממליצים בחום להתנסות בהם בהקדם ולהבין את היתרונות הרבים שלהם, במיוחד את היתרון הבריאותי – בעצמכם.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות