החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

כבר לא קונים מידה אחידה: כל הסיבות שלכם לבחור בארון בגדים במידה אישית

אחד מהרגעים האייקונים ביותר בסרט שובר הקופות "סקס והעיר הגדולה" הוא הרגע שבו כוכבת הסרט קארי בראשדו נכנסת אל תוך ארון בגדים מעוצב המחולק לאזורים שונים. למעשה, אם עד לפני מספר שנים ארונות במידה אישית היו נחלתם הבלעדית של כוכבי הוליווד, כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה, וזאת בשל חנויות מובילות אשר מציעות מבחר רחב של ארונות בהתאמה אישית לצרכים הנדרשים. במקום לרכוש עוד ארון סטנדרטי, להלן כל הסיבות לבחירה בארון בגדים במידה אישית התפורה בדיוק למידותכם.

רכישה של ארון בהתאמה אישית – קל ופשוט יותר מאי פעם

כמה פעמיים מצאתם את עצמכם נאבקים עם עצמכם בעקבות מחסור במקומות אחסון? מדובר בסיטואציה מוכרת שמתרחשת הן אצל רווקים והן אצל משפחות, בייחוד כאשר ארון הבגדים עמוס בפריטים. ארונות בגדים בהתאמה אישית הם פתרון מצוי אשר מאפשר לכם להשקיע את הכסף בחוכמה, וזאת בשל שירות חדשני אותו מציעה חברת האוס דייזין. במסגרת השירות תוכלו לקבל עד הבית מודד יבצע את המדידות של החלל שבו תמקמו את הארון, כל זאת מתוך מטרה ליצור התאמה מדויקת אשר תאפשר לכם לאחסן את הבגדים בצורה מאורגנת, מסודרת וללא התעסקות מיותרת.

הגיע הזמן להתקדם לדור הבא של הארונות

רכישה של ארון היא רכישה משמעותית, הן בשל המחיר והן בשל העובדה כי מדובר בפריט שנשמר למשך שנים רבות. באמצעות חברת האוס דייזין תוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה, וזאת בשל שירות אישי וכן התאמה לצרכים כמו גם למסגרת התקציב. במסגרת השירות כל לקוח מקבל יחס אישי מצד נציגי השירות, כאשר זמני האספקה של הארונות הם קצרים מאוד ובהתאם לכך ליצור עיצוב מנצח שילווה אתכם למשך שנים, ברמת איכות יוצאת מהכלל. עולם העיצוב והאדריכלות השתנה מאוד בשנים האחרונות, לא מעט בזכות חברות מובילות כמו האוס דייזין אשר מצליחות לספק לכל לקוח את המענה המתאים לו, גם כאשר מדובר בחדר קטן ובוודאי כאשר רוצים לעצב חדר ארונות שנראה כאילו נלקח מתוך מגזין.

 

 

שדרוג חדר הארונות באופן קל ופשוט

חדר ארונות הוא חדר פונקציונאלי אך גם מהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב. באתר של האוס דייזין תוכלו להזמין ארונות בהתאמה אישית העשויים מחומרי גלם איכותיים שנבחרים בקפידה, לצד יכולת לשדרג את הארון באמצעות אלמנטים כמו למשל מראה אשר מגדילה את המראה של החדר, בייחוד כאשר מדובר בעיצוב של חדר קטן. המגוון הגדול של הארונות לצד שירות מדידה עד הבית הוא זה שהופך את ההתקשרות עם החברה לבעלת פוטנציאל אדיר, בייחוד בעבור מי אשר חולם על ארון שישמש גם לטובת פונקציונאליות של אחסון אבל גם לטובת יצירה של עיצוב מוצלח שיגרוף מחמאות.

כיצד לבחור את הארון המושלם?

מאחר ומדובר בארון בהתאמה אישית, צריך קודם כל לחשוב על הצרכים הנדרשים לצד הגדרה מראש של הארון מבחינת מדפים, תלייה ואחסון. מומלץ להיכנס לאתר של החברה מתוך מטרה לבחון את הדגמים השונים ואף להתייעץ עם נציגי השירות, כחלק מקבלת החלטות שתוביל בסופו של דבר להתקנה של ארון אשר משרת את הצרכים הנדרשים שלכם כמו גם מאפשר להוביל ליצירה של חלל מעוצב, בין אם מדובר בחדר ארונות או בהתקנה של ארון בחדר השינה.

לסיכום

העידן שבו רכשנו ארונות סטנדרטיים נגמר, וזאת בזכות חברות מובילות בתחומן כמו האוס דייזין אשר מציעה שירות אישי שמגלם בחובו שימוש בחומרי גלם איכותיים כמו עץ מלא לצד התאמה אישית של הארון, במחיר מצוין ועם התקנה עד הבית. בכך, תוכלו גם אתם להגשים חלום וליצור חדר מעוצב ונעים המשלב ארון בגדים יפהפייה.

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות