החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

עובדים – לא רק בתל אביב: ל-Dogether יש חללי עבודה משותפים משגעים בנתניה

אם בא לכם לעבוד בחללי עבודה משגעים ולהישאר קרוב לעניינים, אתם נמצאים במקום הנכון. הכירו את חללי העבודה המשותפים של Dogether בפולג נתניה, חללי עבודה שיאפשרו לכם לקחת חלק בקהילה צומחת ולהעיף את העסק שלכם קדימה.

תל אביב יקרה לכם? קבלו פתרון מעניין

אם אתם גם גרים בתל אביב וגם עובדים בה, אנחנו מניחים שאתם מרגישים את יוקר המחייה בצורה הבולטת ביותר. מעבר לעובדה שמחירי השכירות בעיר הם גבוהים מאד, גם המחייה עצמה מאד יקרה ואנחנו מניחים שנתח לא קטן מהמשכורת שלכם הולך על הדברים האלה. קבלו חלופה מעניינת וקרובה – כדאי לבדוק את חללי העבודה המשותפים בנתניה של החברה הזו, למי מכם שרוצים לעבוד ולהישאר קרוב למרכז העניינים.

מה זה חלל עבודה משותף?

חללי עבודה משותפים הם למעשה משרדים שמתאימים הן לחברות גדולות, בינוניות וקטנות ואפילו לבודדים ופרילנסרים. במשרדים הללו יש את כל מה שאתם צריכים על מנת לעבוד באווירה צעירה, תוססת ודינמית, אווירה כיפית של עשייה וצמיחה של קהילה חדשה. במשרדים הללו תוכלו למצוא חדרי עבודה קטנים, גדולים, חדרי ישיבות, מטבחון ואפילו פינות התרעננות שיסייעו לכם להעביר את היום בכיף.

הכירו את חלל העבודה המשותף של דוגדר בנתניה

חללי העבודה המשותפים של Dogether נמצאים במגדל העסקים עיר ימים בפולג נתניה. אנחנו מדברים פה על מעל 100 משרדים וחללי עבודה משותפים במיקום מנצח עם חניה בחינם. המשרדים הללו נמצאים באזור הנחשק ביותר בנתניה, קניון ומגדל עיר ימים המעוצבים בצורה מודרנית ומרשימה למדי. כשתכנסו למתחם העצום הזה תוכלו ליהנות מנוף עוצר נשימה עם חלונות עצומים שמשקיפים לים ולאין סוף מרחבים ירוקים.

 

 

מה היתרונות של חללי העבודה המשותפים של דוגדר בנתניה?

נגישות מושלמת

המתחם הזה נמצא בסמוך לעורק תחבורה ראשי ובסמיכות לתחנת הרכבת, מה שכמובן מעולה עבורכם העובדים מכיוון שהגישה אליו היא מאד נוחה, לא צריך לעמוד בבוקר בפקקים לפני שמתחילים לעבוד. זה כמובן מהווה יתרון משמעותי מאד מכיוון שהרבה עובדים ישמחו להגיע ולעבוד במקום עם נגישות מושלמת.

סביבת עבודה מותאמת

כפי שכבר ציינו, בחללי העבודה המשותפים של דוגדר בנתניה יש פשוט הכל והמתחם הזה מתאים לכולם, בין אם לחברה גדולה של 100 אנשים ובין אם לפרילנסר שרוצה להגיע לעבוד במשרדים מסודרים. אתם יכולים לבחור איך מתאים לכם לעבוד, בישיבה, בעמידה ואפילו בשכיבה.

מודל תשלום נוח

מודל התמחור של משרדי העבודה המשותפים בנתניה הוא נוח מאד ואתם תשלמו רק על הזמן שבו אתם משתמשים במשרדים בפועל. תוכלו לשלם על בסיס יומי, שבועי או חודשי ובמידה ואתם עובדים רק בסופ"ש, תוכלו לשלם באמצעות מודל שיותאם רק עבורכם.

סביבה תומכת וקהילה צומחת

בחללי העבודה המשותפים של דוגדר אתם יכולים ליהנות מסביבה תומכת ומקהילה של אנשים יוזמים. האווירה במתחם הזה היא מושלמת, אווירה שיכולה להעיף את העסק שלך קדימה וזה היתרון המשמעותי שלה.

סוף לבדידות המקצועית

אם אתם פרילנסרים שנמאס להם לעבוד בבית עם עצמם ולא לפגוש אף אחד, חללי העבודה המשותפים הללו הם מעולים עבורכם. תוכלו לפגוש בהם אנשים חדשים, חברים חדרים לחיים וכמובן ליזום שיתופי פעולה שיגרמו לכם לעשות פרויקטים שלא חשבתם שתזכו לעשות יחדיו.

לסיכום

אם אתם עובדים בתל אביב ומחפשים חלופה אחרת שתאפשר לכם להישאר קרוב למרכז העניינים, אנחנו ממליצים לכם לנסות את חללי העבודה המשותפים של חברת דוגדר.

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות