החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

בניית קישורים: כך תתחילו לקדם את האתר שלכם בגוגל

תהליך של קידום אתרים הוא תהליך מורכב הדורש ביצוע של מספר פעולות מרכזיות, מתוך מטרה לגדיל את סיכויי ההצלחה של קידום האתר במנוע החיפוש הגדול בעולם. אחד מהצעדים הללו הוא ביצוע של הטמעת קישורים בתוך האתר, וזאת מתוך מטרה ליצור אינדיקטור אשר מסמן לגוגל כי מדובר באתר איכותי. בנוסף, המטרה של הקישורים היא להעניק לגולשים ערך מוסף בדמות אתר שמציג את התוכן שרלוונטי לתכנים של האתר, כאשר מדובר במצב של WIN WIN  לכל הצדדים – אתם כבעלי האתר מקבלים תגית של אתר איכותי ואילו אתרים דומים לכם מקבלים חשיפה, בדיוק כמו למשל כאשר ממליצים על מוצר איכותי.

בניית קישורים – כל מה שצריך לדעת

תהליך של בניית קישורים הוא תהליך ארוך שדורש מחקר ברשת, בחינה של אתרים וכן הטמעה המתבצעת באופן טבעי בתוכן המוטמן באתר. בניית קישורים איכותיים היא המפתח לטובת יצירה של קידום מוצלח, בייחוד בעבור אתרים חדשים או אתרים שרוצים להגדיל את החשיפה לאתר. צריך להבין בנקודה זו כי כאשר אנו מתייחסים לנושא של בניית קישורים, ישנם שני סוגים מרכזיים – קישורים חיצוניים אשר נועדו ליצור בעבור הגולש מקור מידע בעל ערך מוסף וקישור פנימי המחבר בין התכנים השונים של האתר. באמצעות ליווי של חברה מקצועית המתמחה בתחום של קידום אתרים כמו ריגו מרקטינג תוכלו לבצע את תהליך ההטמעה של הקישורים באופן מקצועי, ותוך שימת דגש על בדיקה של הקישורים כך הם אכן יתאימו לתמהיל התוכן של האתר.

 

 

מדוע ליווי של חברה מקצועית הוא הכרחי לטובת קידום אתרים בגוגל?

קידום אתרים בגוגל הפך לחלק בלתי נפרד מתהליך הפרסום והשיווק של כל בית עסק. בעידן שבו צרכנות חכמה בתחומים רבים כמו למשל תחום האינטרנט הפכה לחלק בלתי נפרד מרכישה של מוצרים או חיפוש של מידע, היכולת להטמיע את הקישורים בצורה נכונה ומדויקת היא קריטית לטובת יצירה של חווית משתמש חיובית שתוביל בסופו של דבר גם להגדלת ההכנסות של האתר. ליווי מקצועי הניתן דרך חברה המתמחה בתחום מהווה את המפתח לבנייה מוצלחת המשלבת בין קישורים פנימיים לבין קישורים חיצוניים שנבחנים ומנוטרים בזמן אמת, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של קידום מוצלח שאפילו יכול להניב בעבורכם החזר של ההשקעה הכספית הנדרשת  לטובת הקידום, כחלק מהבנה כי קידום שמוביל את האתר לראש תוצאות החיפוש הוא בעל השפעה גם מבחינה פיננסית אך גם מבחינה תדמיתית.

חלק בלתי נפרד מתהליך של קידום אתרים

בניית קישורים הוא חלק בלתי נפרד בתהליך של קידום אתרים. הטמעה נכונה של קישורים פנימיים לצד קישורים חיצוניים היא הדרך הבטוחה והטובה ביותר לטובת מתן פייט למתחרים שלכם אבל גם לטובת יצירה של נראות אל מול מנוע החיפוש של גוגל, כך שהוא יזהה את האתר כאתר איכותי ובהתאם לכך גם יעלה אותו בראש תוצאות החיפוש. בעידן שבו התחרות בעולם העסקים רק הולכת וגדלה, זה הזמן ליצור קשר עם ריגו לטובת הטמעה של קישורים חיצוניים כמו גם פנימיים אשר יאפשרו לכם להשקיע את הכסף בחוכמה ואף לקבל תוצאות בפרק זמן קצר, כל זאת כתוצאה מקידום המתבצע באופן הטוב ביותר.

לסיכום

כבעלי אתר אשר רוצים להוביל את האתר לראש תוצאות החיפוש, הטמעה של קישורים ובנייה של קישורים איכותיים היא חלק משמעותי ובלתי נפרד בתחום של קידום אתרים. הליווי המקצועי אותו אתם מקבלים יניב בעבורכם את היכולת להשקיע את הכסף בחוכמה, ולהוציא לפעול את התוכניות השיווקיות כמו גם הפרסומיות החיוניות לכל בעל אתר בעידן שבו גוגל היא הפלטפורמה המובילה והחזקה ביותר בעולם.

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות