החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

יוצאים לטיול משפחתי למשך חודש? שווה לרכב לשכור רכב

יוצאים לטיול משפחתי של חודש? אנחנו בטוחים שאתם נמצאים בהתרגשות שיא. אם אתם רוצים שהטיול שלכם יהיה גם מושלם וגם כלכלי, אנחנו ממליצים לכם לשכור רכב. קבלו את כל הסיבות שיגרמו לכם לשכור רכב לטיול הבא שלכם.

השכרת רכב לחודש –  חסכוני ומשתלם

אנחנו מבינים שהשכרת רכב זה לא דבר זול ואגב, זה נכון במיוחד במקרים שבהם שוכרים רכב לימים בודדים. אולם, כששוכרים רכב לתקופה של חודש תוכלו לעשות זאת במחירים נוחים יותר. מדוע? מכיוון שחברות השכרת הרכבים אוהבות ומעדיפות להשכיר רכבים לתקופות ארוכות יותר. ככל שתשכירו את הרכב לתקופה ארוכה יותר, כך העלות פר יום תהיה נמוכה יותר. שורה תחתונה, השכרת רכב לחודש מאוד משתלם. בכל מקרה, לפני שאתם שוכרים את הרכב אנחנו ממליצים לכם לעשות שיעורי בית ולבדוק מה העלויות המקובלות על השכרת רכב לתקופה של חודש.

לא צריכים לדאוג לניקיון

כמה פעמים יצא לכם לחזור עייפים מהטיול ולגלות שהילדים פשוט טינפו לכם את הרכב מאחור. זה ממש לא הזמן עבורכם לנקות את הרכב, אחרי חודש של טיול מחוץ לבית. פה בדיוק נכנסת לתמונה האופציה של השכרת רכב, אתם פשוט לא צריכים לדאוג לניקיון. הילדים לכלכו לכם את הרכב? אין לכם שום נגיעה לזה, פשוט מחזירים את הרכב לחברה, היא כבר תדאג לצחצח אותו. זה לא אומר שאתם צריכים להחזיר אותו לחברה מטונף מידי, אך זה בהחלט מפחית את נטל האחריות.

 

מתאימים את הרכב לסוג הטיול

גם אם יש לכם רכב משלכם, אנחנו מניחים שברוב המקרים הוא פשוט לא יתאים לכם לאופי של הטיול. מה זה אומר בפועל? טיול של חודש זה טיול ארוך שבמהלכו אנחנו מניחים שתצטרכו לאתגר את הרכב שלכם בנסיעת שטח, להעמיס עליו ציוד רב ועוד. לכן, כשאתם שוכרים רכב אתם יכולים לבחור את הרכב המתאים לכם לפי הצרכים שלכם ולפי האופי של הטיול. זה כמובן יתרון משמעותי, אתם לא צריכים לשנות את האופי של הטיול בהתאם לסוג של הרכב.

 

אתם לא נושאים בעלויות של הבלאי

בנינו? טיול של חודש יכול להיות קשוח ביותר לכל סוג של רכב, גם לאלה האיכותיים והחזקים ביותר. לא פעם הדבר יבוא לידי ביטוי בבלאי מוגבר שגם מוריד את הערך של הרכב וגורם לו להיות שווה פחות. כשאתם שוכרים רכב מחברה אתם לא צריכים לשאת בשום עלות של הבלאי, גם אם נגרם לו נזק. הדבר נכון במיוחד בכל הקשור לטיולים ארוכים שבהם המנוע עובד שעות נוספות. כל מה שאתם צריכים זה לשים דלק ולהתחיל את הטיול שלכם בכיף וללא דאגות.

כי זה הזמן להתפנק

האמת היא שאם אתם כבר שוכרים רכב ומוציאים על זה כסף, זה הזמן להתפנק ברכב שלא תוכלו לקחת כל יום. זו בדיוק הסיבה שבגינה הרבה מאד לקוחות ששוכרים רכב לתקופה ארוכה לא עושים חשבון ולוקחים רכבים יוקרתיים עם גג נפתח, כאלה שהם לא היו מחזיקים בבעלותם למשל. לכן, זה הזמן שלכם להתפנק בטיול ולא לעשות חשבון, קחו רכב יוקרתי ומנצנץ ותשוויצו איתו. אנחנו לא אומרים לכם להתפזר ללא גבולות, אך זה בהחלט הזמן להיות יצירתיים.

לסיכום

אין ספק שיש הרבה יתרונות בהשכרת רכב לטיול של חודש. מעבר לעובדה שזה משתלם, אתם לא צריכים לשבור את הראש עם הניקיון של הרכב ובטח שלא לשאת בעלויות של הבלאי שלו.

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות