החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

מטפלים בעור הפנים: מהו מחיר קולגן, מהן יתרונות ולמי הוא מתאים?

עור הפנים הוא כרטיס הביקור של כל אחד ואחת מאיתנו, כאשר עם השנים מתחילים להיווצר קמטוטים כמו גם ירידת נפח אשר משפיעים באופן ישיר על הביטחון והדימוי העצמי, בייחוד בקרב נשים כמו גם גברים שהאסתטיקה האישית חשובה להם. למעשה, אם עד לפני מספר שנים היכולת לטפל בעור התבצעה לרוב באמצעות תכשירים וטיפולים, כיום ניתן לשלב גם תוספי תזונה ייעודים כמו תוסף התזונה קולגן אשר זוכה להתעניינות הולכת וגוברת בעולם הביוטי. מה הופך אותו לתוסף תזונה איכותי, מהם היתרונות שלו ולמי הוא יכול להתאים? להלן כל מה שרציתם לדעת.

טיפול בעור הפנים באמצעות נטילה של תוסף תזונה קולגן

תוסף תזונה קולגן הוא פיתוח חדשני בעולם הביוטי והקוסמטיקה, וזאת בשל היכולת של חברות רבות מהארץ כמו גם מהעולם להוביל מחקר ופיתוח המבוסס על ריכוז גבוה של קולגן. קולגן הוא חלבון המצוי בשיעור של כ-80% בעור הפנים, והוא מיוצר באופן עצמאי על ידי הגוף. יחד עם זאת, בתהליך ההזדקנות הטבעי קצר הייצור של הקולגן פוחת ועל כן מתחילים להיוותר קמטוטים כמו גם ירידה בנפח הפנים. היכולת לפתח את התוסף הזה הובילה לסחף בשוק, בייחוד היתרונות הקוסמטיים אך גם הבריאותיים המיוחסים לקולגן בכל הקשור להפחתת שחיקת הסחוסים, חיזוק הציפורניים והשיער ועוד. אם כך כמה עולה קולגן? ובכן, טווח המחירים נע בין 149 ₪-419 ₪, כאשר צריך לשים לב כי טווח המחירים משתנה בהתאם למותג וכן לריכוז הרכיבים המצויים בתוסף התוסף. השוואת מחירים וכן איתור של חברה מובילה בתחומה אשר זוכה לביקורות טובות מצד הנסיינים מאפשר לכם להשקיע את הכסף בחוכמה ובהתאם לכך להוביל ליצירה של טיפוח עור הפנים, באמצעות נטילה של תוסף תזונה זה.

 

 

איך משתמשים בקולגן?

הפיתוח של הקולגן מתמקד לא רק בנטילה של תוסף תזונה (אותו ניתן לרכוש גם בתצורה של כפסולה וגם כאבקה) אותו אפשר להוסיף לשייק אלא גם בפיתוח של קרמים אותם ניתן למרוח על עור הפנים, וזאת מתוך מטרה למקסם את ההשפעה של הקולגן על עור הפנים. למרות שמדובר במוצר בטוח לשימוש ומאושר על ידי משרד הבריאות, לפני נטילה של כל תוסף  תזונה כמו קולגן, תוסף תזונה זעפרן ועוד, חשוב מאוד להיוועץ עם הרופא וכן לקרוא היטב את הרכיבים המופיעים על גבי התווית, וזאת כחלק מהבנה כי שימוש בטוח הוא המפתח לכדי ניצול מקסימלי לשל הקולגן לצד מינרלים, ויטמנים וכן חומצות אמינו המצויות בתוספים מסוג זה.

כיצד לבחור את הקולגן הטוב ביותר לטובת יצירת שגרת טיפוח אפקטיבית?

לאור הביקוש הגבוה לרכישה של קולגן, ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה השוק עמוס במותגים המציעים את התוסף במגוון רחב של תצורות לשימוש – החל מקרמים ועד כפסולות. על מנת לקבל החלטה נכונה, הקפידו לרכוש את התוסף דרך חברה מוכרת ואמינה המספקת אישור לשיווק מטעם משרד הבריאות, כל זאת מתוך מטרה להימנע ממצב שבו אתם מגלים כי התוסף אותו רכשתם הוא חיקוי או לא מכיל את הריכוז הגבוה של הקולגן, כחלק מטיפוח של עור הפנים אשר הוא מרכיב מרכזי וחשוב מאוד בנראות של כל אחד ואחת מאיתנו.

לסיכום

תוסף התזונה קולגן זוכה להתעניינות הולכת וגוברת בשל היתרונות הבריאותיים והקוסמטיים המיוחסים לו בכל הקשור לטיפוח עור הפנים וכן הגברת ריכוז הקולגן בגוף. השוואת מחירים ואיתור של חברה מומלצת מאפשר לכם גם לכם להצטרף לטרנד שהצליח לסחוף את העולם, וכעת גם את ישראל.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות