החיים בביאליק

כל מה שחם בעיר תל אביב

5 סיבות שוות לעסוק בנדל"ן ובתיווך

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בכמות האנשים שבוחרים לעבור בתחום הנדל"ן והשיווק. גם אתם שוקלים לעשות זאת? קבלו 5 סיבות שוות לעסוק בנדל"ן ובתיווך.

בזכות האתגר ובעניין

תחום הנדל"ן בכלל ובפרט תחום התיווך הם עולמות מעניינים ומאתגרים מאד. מי שכבר עובד בתחום יכול ודאי לספר שאין יום אחד דומה לזה שמגיע אחריו. האתגרים הם גדולים, הסיטואציות שתתקלו בהן בכל יום מחדש הן סיטואציות מאתגרות שוודאי יציבו בפניכם עניין גדול. אם אתם רוצים ללמוד את התחום הזה בצורה מקצועית, אתם צריכים להתעניין בקורס נדלן במכללת פסגות, מכללה ותיקה ומנוסה שתעניק לכם את כל הכלים שאתם צריכים על מנת להצליח.

בכל אופן, זה לא משנה באיזה תחום תבחרו לעסוק, אך אנחנו יכולים לומר שבמיוחד תחום התיווך הוא מרתק. בסופו של דבר, איך שלא תהפכו את זה, אתם עוזרים לאנשים להגשים את החלום שלהם ולמצוא בית בישראל, שזו כמובן משימה לא פשוטה בכלל בימים אלה. כפי שאתם יודעים, הביקוש גדול הרבה יותר מההיצע, מה שאומר שהפוטנציאל שלכם להצליח בתחום, למרות האתגר הגדול, הוא פשוט מעולה.

בזכות העצמאות והגמישות

אם תעסקו בתחום התיווך, אתם נכנסים למעשה לתחום שהוא גמיש מאד מבחינת ניהול הזמנים שלו. אתם מנהלים את הזמן של עצמכם ברוב המקרים, קובעים את הפגישות בדירות עם הלקוחות מתי שנוח לכם וזה כמובן יתרון משמעותי מאד. מה שכן, חשוב לציין שלמרות הגמישות עדיין מדובר בעבודה סביב השעון ומי שכבר עובד בתחום יכול לספר שהוא מקבל אין ספור שיחות טלפון מלקוחות שלו בשעות חריגות.

 

 

בזכות השכר

איך שלא תהפכו את זה, הנדל"ן הוא תחום שבו מרוויחים משכורות נאות מאד. אם תעסקו בתיווך נדל"ן אפשר להגיע למשכורות יפות מאוד. השכר שלכם הוא אמנם נגזרת ישירה של הערך של הנכס שאתם מוכרים והאחוזים שתרוויחו מהמכירה, אך ודאי מדובר בסכומים יפים מאד. מתווך טוב הוא מתווך שלא נרגע לרגע, כזה שיודע שבכל חודש המשכורת שלו מתאפסת. לכן, במידה ובכל חודש תקפידו לבצע כמות גדולה של מכירות, בהחלט תוכלו לשמור על רמה גבוהה מאד של שכר.

בזכות היציבות

תחום הנדל"ן הוא תחום יציב מאד ואם אתם שואלים אותנו, אין מצב שיום בהיר אחד תחול ירידה בביקושים. מה זה אומר מבחינתכם? שאתם נכנסים לתחום יציב מאד שתמיד תהיה בו עבודה, לא משנה באיזו נישה תבחרו לעסוק או להתמחות. לכן, אם אתם מחפשים תחום יציב מעבר להכנסה הגבוהה, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לעסוק בנדל"ן ובתיווך. אתם לא תהיו עשירים ביום אחד, בטח שלא בהתחלה, אך המשכורות שלכם יהיו יפות מאד.

בזכות המוניטין

זה לא באמת משנה איך נסתכל על זה, תחום הנדל"ן והתיווך נחשבים לתחומים יוקרתיים מאד עם מוניטין מעולה. לכן, אם בא לכם לעבוד בתחום יוקרתי וליהנות ממוניטין טוב, זה בהחלט התחום שלכם. זה לא אומר שלא תצטרכו לעבוד קשה מאד, אך זה בהחלט אומר שאתם תלבשו חליפה כל היום כדי להרשים את הלקוחות שלכם ולהיראות רשמיים ככל שניתן. אם אתם מתחברים לזה, אין ספק שנדל"ן הוא התחום עבורכם.

לסיכום

אין ספק שתחום הנדל"ן והתיווך הוא תחום יוקרתי בעל מוניטין טוב מאד. אמנם מדובר בעבודה קשה מאד, לא משנה באיזו נישה תבחרו לעסוק, אך יש לתחום הזה יתרונות רבים ושווים, כמו למשל יציבות, יוקרה ושכר מעולה.

מאמרים נוספים

העתיד של תל אביב

נגישות